Niech AI rozwiąże Twoje zadania z polskim ChatGPT

Dzięki ChatGPT możesz prowadzić rozmowę ze sztuczną inteligencją tak, jak z żywym człowiekiem w języku polskim

O każdej porze

Dostępny, gdy go potrzebujesz

Rozmowa

Naturalnie na czacie w języku polskim

Rozpocznij już dziś

Rozpocznij korzystanie z Textie i otrzymuj potrzebne Ci teksty szybciej niż kiedykolwiek. Zacznij korzystać z zalet sztucznej inteligencji już teraz!

Klikając Zacznij, potwierdzasz akceptację regulaminu i polityki prywatności.
Czat ze sztuczną inteligencją

Zacznij w pełni wykorzystywać AI dzięki ChatGPT by Textie

Po polsku i w kilka chwil

 • 1

  Utwórz konto

  Zarejestruj się na Textia i wybierz pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. ChatGPT jest darmowy w każdym pakiecie.

 • 2

  Rozpocznij rozmowę

  Pierwsze rozmowy mogą być trudne, ale gdy już poczujesz się komfortowo, będziesz mieć towarzysza, który podniesie rękę za twoją pracę.

 • 3

  Rozwiązywanie złożonych zadań

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy z obliczeniami, formułami Excela czy kodem programowania, Textie jest tutaj, aby Ci pomóc.

Czat ze sztuczną inteligencją
Praca z tekstem

Umożliwia tworzenie niezbędnych tekstów

Textie z ChatGPT może stworzyć dokładnie taki tekst, o jaki prosisz. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Copywriting
Teksty marketingowe
Generowanie tekstu SEO
Przepisywanie tekstu innymi słowami
I wiele innych zadań tekstowych
Czat ze sztuczną inteligencją
Zadania logiczne

Rozwiązuje nawet złożone zadania

Jeśli nie wiesz co zrobić, nie zwieszaj głowy. Textie z ChatGPT może również rozwiązać problemy logiczne i może pomóc ci znaleźć wyjście.

Pomoc w programowaniu

Wyjaśnienie złożonego tekstu

Tworzenie próbek w programie Excel

Zadania matematyczne

Generowanie pomysłów

I wiele innych zadań logicznych

Textie

Zacznij korzystać z Textie ChatGPT

I rozwiązują swoje codzienne zadania znacznie szybciej niż było to możliwe wcześniej.

Najczęściej zadawane pytania

ChatGPT to chatbot ze sztuczną inteligencją. Może odpowiadać na różne pytania, dostarczać informacji i pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów. Jego funkcje obejmują odpowiadanie na pytania, dostarczanie rekomendacji, granie w gry i wiele innych. Jest to skuteczne narzędzie, które może pomóc ludziom uzyskać szybkie i wiarygodne odpowiedzi na ich pytania i rozwiązania problemu, który mają w tej chwili.
ChatGPT opiera się na technologii sztucznej inteligencji o nazwie GPT-4, która pozwala chatbotowi rozumieć pytania, wyszukiwać odpowiednie informacje i udzielać odpowiedzi. Chatbot ma do dyspozycji ogromną bazę danych, co pozwala mu lepiej zrozumieć kontekst rozmowy i przedstawić właściwe odpowiedzi.
Gdy użytkownik wprowadza zapytanie, ChatGPT dzieli zdanie na części i próbuje znaleźć pasujące informacje w bazie danych. Następnie wybiera odpowiednią odpowiedź na podstawie przeprowadzonej klasyfikacji. Jeśli chatbot nie wie, jak odpowiedzieć na pytanie, może poprosić użytkownika o dalsze specyfikacje, aby lepiej zrozumieć zapytanie.
Tak, ChatGPT jest zabezpieczony najnowocześniejszymi technologiami bezpieczeństwa danych i ustanowił ścisłe zasady ochrony danych osobowych użytkowników zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami. Wszystkie rozmowy na czacie są szyfrowane i przechowywane tylko przez czas niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ChatGPT. Wszelkie podane informacje są bezpieczne i nie są udostępniane stronom trzecim.
Tak, chatbot jest dostępny tylko dla subskrybentów Textie. Ceny pakietów można zobaczyć na stronie cennika.
Chociaż ChatGPT jest wyposażony w najnowocześniejsze mechanizmy ochrony i w zdecydowanej większości przypadków odpowiedzi są poprawne, należy pamiętać, że każdy chatbot obsługujący pytania użytkowników może być podatny na nieścisłości i błędy w interpretacji tekstu. Dlatego ważne jest, aby zachować ostrożność i zawsze sprawdzać dokładność otrzymywanych odpowiedzi.
Tekstylia cieszą się również zaufaniem profesjonalistów
Deloitte
Ogilvy
KPMG
Logo
Logo